o mnie

Nazielonymtalerzu.pl powstał z myślą pokazania, że można zjeść smacznie i zdrowo, nie spędzając dużo czasu w kuchni, kiedy możemy w tym czasie być  z bliskimi delektując się jedzeniem. Chcę też wskazać miejsca w Poznaniu, gdzie można tak zjeść kiedy nie mamy ochoty gotować w domu lub potrafimy przypalić nawet wodę.

W mojej kuchni staram się łączyć to co na pierwszy rzut oka wydaje się nie do połączenia. W moich potrawach staram się odkryć jakąś część siebie, która jest jeszcze nie odkryta. Lubię eksperymentować.  Szukać nowych przepisów, inspiracji, przekształcać je, by miały jeszcze bardziej ciekawy smak. W czasie kiedy wszystko, całe nasze życie kulinarne i gastronomiczne, podporządkowane jest pod bycie „light” i „fit” zapominamy o czerpaniu przyjemności płynącej z jedzenia i wspólnej celebracji posiłków. O tym również jest nazielonymtalerzu.pl

Zapraszam do czytania i komentowania a przede wszystkim do sprawdzenia moich propozycji.

Magda M.

P.S.

Nie udało by mi się, gdyby nie mój Tomek, który jest moją inspiracją. Dziękuje mu, że wytrzymuje moje kulinarne eksperymenty i jest moim najlepszym krytykiem kulinarnym.